مادرید

مادرید

Things to do - general

مادرید بزرگترین شهر اسپانیا…

مادرید پایتخت و بزرگترین شهر اسپانیا است.

مادرید همچنین پایتخت یک بخش خودمختار و مرکز استان نیز هست که در وسط کشور، و در فلات اسپانیا واقع شده‌است.

این شهر پس از لندن و برلین سومین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است و منطقه کلان‌شهری آن پس از لندن و پاریس سومین منطقه کلان‌شهری بزرگ این اتحادیه است.

قیمت هتل‌ها متوسط است و می‌توانید در مرکز شهر هتل متوسطی با قیمت متوسط بگیرید.

در این صورت رفت و آمد تان خیلی کم است و می‌توانید بیشتر مسیرها را پیاده طی کنید. متروی مادرید تمام شهر را پوشش می‌دهد و هزینه‌های رفت و آمد تان را کم می‌کند، اما تاکسی سوار شدن در مادرید، هزینه زیادی دارد.

در این شهر تابستانها گرمای هوا طاقت فرسا است و زمستانها یخبندان می‌شود. اگر از هوای گرم خوشتان نمی‌آید، فصل بهار و اوایل پاییز برای سفر به مادرید مناسب ترند.

برای سفر زمستانی به مادرید، مخصوصا در ماه‌های بهمن و اسفند، لباس‌های گرم همراه ببرید. در فرودین و اوایل اردیبهشت، باران زیاد می‌بارد و تا اواسط تیرماه، هوا نسبتا خنک است.

اوج گرمای تابستان مادرید، اواخر تیر و مرداد است. در مرداد، مادرید به معنای واقعی کلمه تعطیل می‌شود و مادریدی ها به سمت سواحل اسپانیا می‌روند؛ به همین خاطر، بسیاری از رستوران‌ها و تعدادی از موزه‌های کوچک تعطیل هستند

آژانس مسافرتی ابروباد مجری تورهای لحظه آخری با شرایط پرداخت نقد و اقساط
تورهای لحظه آخری اسپانیا همراه با خدمات ویژه مسافرتی و گردشگری شامل پرواز رفت و برگشت ، اقامت در برترین هتل های اسپانیا ، گشت های شهری و همراه با لیدر فارسی زبان

مشاهده کلیه تورهای لحظه آخری آژانس مسافرتی ابروباد
مشاهده کلیه پکیج های آژانس مسافرتی ابروباد

متاسفانه در حال حاضر هتلهای این شهر در سایت بارگزاری نشده است.

متاسفانه در حال حاضر تورهای این شهر در سایت بارگزاری نشده است، لطفا با 02188002400 تماس حاصل فرمائید