لنگکاوی

لنگکاوی

Things to do - general

لنگکاوی یکی از زیباترین جزیره های مالزی

شهر زیبای لنگکاوی که می توانید در تور مالزی از آن دیدن کنید، مجمع الجزایری تشکیل شده از تقریبا صد جزیره است و در محل برخورد تنگه مالاکا با آبهای دریاهای آندامان قرار دارد. لنکاوی در زبان محاوره مالایی به معنی عقاب قهوه ای است. جالب است بدانید بیشتر جزیره های این قسمت از جنگل های انبوه پوشیده شده و برای سکونت مناسب نیستند. در گذشته، این جنگل ها به دلیل تودرتو بودن٬ مکان های مناسبی برای دزدان دریایی بودند. با این وجود، برخی از جزایر به مکان هایی عجیب تبدیل شده اند که باعث جذب بازدیدکنندگانی از سراسر جهان شده است.

بزرگترین جزیره بین جزایر لنگکاوی، جزیره پولائو لنگکاوی است که جزیره افسانه ای لقب گرفته است و نام مجمع الجزایر نیز از همین جزیره گرفته شده است. نکته ای که باید یدانید این است که این جزیره، منطقه ای آزاد و معاف از هزینه های گمرک است و همه کاری که باید انجام دهید این است که دست کم ۴۸ ساعت در آنجا اقامت داشته باشید تا از مزایا لذت ببرید. علاوه بر این جزایر لنگکاوی مترادف با غذاهای دریایی است. محبوب ترین رستوران های جزیره در شهرک کواه،  سنانگ، و سواحل تنگاه و کوک واقع شده اند. البته هتل های گرانقیمت غذاهای بین المللی را نیز سرو می کنند، پس هیچ کمبودی برای غذاخوری های عالی وجود ندارد.

تقریبا بیشتر ایام سال آفتابی ست و گردشگران از این موضوع بسیار خوشحالند زیرا براحتی می توانند از دیدنی های جزیره لنگکاوی بهره مند شوند. پس اگه بهار و تابستونو واسه این سفر انتخاب کردین، نگران آب و هوا نباشین و قبل از سفر لیستی از مکانهای دیدنی لنگکاوی که کم هم نیستند ، آماده کنین .بازدید از این دیدنی های لنگکاوی هزینه زیادی نداره و تورهایی همراه لیدر براتون در نظر گرفته میشه که براحتی از این اماکن دیدن کنین. دیدنی های لنگکاوی مالزی حتما شما را مجذوب میکنه !

  • پل هوایی
  • باغ پرندگان
  • آبشار
  • باغ برنج لامان
  • مسجد آل هانا
  • میدان عقاب

مشاهده کلیه تورهای لحظه آخری آژانس مسافرتی ابروباد
مشاهده کلیه پکیج های آژانس مسافرتی ابروباد

نام کشور مالزی
Languages spokenمالایی
Currency usedرنگیت

متاسفانه در حال حاضر هتلهای این شهر در سایت بارگزاری نشده است.

تور مالزی ژانویه 2017

تور مالزی ژانویه 2017

لنگکاوی
تور مالزی ژانویه ۲۰۱۷ مبداء : تهران مقصد : مالزی ( کوالا + لنکاوی ) مدت اقامت : ۸ روز تاریخ اجرای ت ادامه مطلب...